Salón Karin Kováčová Zvolen

„Aj tie najjednoduchšie veci môžete robiť, alebo ich môžete robiť dokonale“

Profesionálny kozmetický salón Karin Kováčová Zvolen


V našom salóne Vám poskytujeme spektrum služieb ( kaderníctvo, zahusťovane a predlžovanie vlasov, spoločenské účesy, kozmetika, formovanie postavy, výplňový materiál – kyselina hyalurónová, chemický peeling, nechtové štúdio, vizáž), ktoré sú zamerané na celkovú zmenu vizáže a relax, čím prispievame k Vašej pohode, šetrením vášho času a zjednotením vašej celkovej osoby.

Aj pri pánskych strihoch, po úkone umývame hlavu.

Na trhu pôsobíme s touto myšlienkou od roku 1995 a neustále zdokonaľujeme nami poskytované služby. Pracujeme na sebe, aby sme Vám priniesli čo najnovšie metódy a techniky spojené s Vašim skrášľovaním. Svoje poznatky odovzdávame prostredníctvom kurzov a školení aj ostatným kolegom.

Naše novinky prezentujeme v spolupráci s médiami: časopis EVA, STV 1 -„Dámsky magazín“, „Zmenáreň“ a na rôznych súťažiach aj v zahraničí.

„Aj tie najjednoduchšie veci môžete robiť, alebo ich môžete robiť dokonale“

Karin Maran

Blogy

5 najčastejších chýb, ktorých sa dopúšťajú ženy v Bystrici

post img

    Vizážistka Karin Maran nie je vo svojom fachu vôbec žiadny nováčik. Banskobystričanka, ktorá striedavo žije pod Urpínom a v Taliansku, sa práci vizážistky venuje už 20 rokov. Aktuálne sa venuje vizážistike v salóne, kde poskytuje služby klientkam a odovzdáva vedomosti a lásku k tejto profesii ďalej v rámci kurzov vizáže, ktoré vedie v Akadémii Plus. &bdq...

Mgr. Karin Maran , 10:53 11.12.2015 Čítať viac

In je sviežosť a jednoduchosť, make-up na leto odložte

post img

  Na začiatku mala sen, robiť prácu, ktorá by ju bavila. Nezľakla sa a išla si za ním. Po rokoch sa z nej stala odborníčka, ktorej sa s dôverou vložia do rúk Banskobystričanky, no spolupracovala aj na súťažiach Miss. Prečítajte si rozhovor s vizážistkou Karin Maran.                                    Banskobystričanka Karin Maran, ktorá strie...

Mgr. Karin Maran , 13:06 11.12.2015 Čítať viac

Napíšte nám

Odoslať správu

Partner

Copyright (c) 2013 Copyright Holder All Rights Reserved.