Beauty Center Komárno

Kľúč k vašej kráse je v našich rukách.

Kontakty

Otváracie hodiny

Pondelok Na objednávku
Utorok Na objednávku
Streda Na objednávku
Štvrtok Na objednávku
Piatok Na objednávku
Sobota Na objednávku
Nedeľa Na objednávku

Profesionálne kozmetické služby a permanentný make up v Beauty Center Komárno


Tvárová rádiofrekvencia

Rádiofrekvencia – neinvazívny lifting tváre

Okamžitý efekt omladenia tváre je viditeľný už po prvom ošetrení. Rádiofrekvencia – špeciálne ošetrenie ochabnutej pokožky tváre pôsobí ako prirodzený lifting a navracia pokožke hebkosť, pružnosť a pevnosť tam, kde ju najviac potrebuje. Vďaka zvýšenej teplote dochádza k zrýchleniu metabolického cyklu, stimulácii a aktivácii fibroblastov, zvyšuje sa produkcia z kozmetologického hľadiska tak dôležitého kolagénu a elastínu.

Zlupovacia maska GREENPEEL

Revolúcia vo svete kozmetiky – tajomstvo krásnej pleti už za 5 dní!

Najmenej invazívna metóda, náhrada chirurgického liftingu bez skalpelu.

Biologický peeling – GREEN PEEL

je lekársky vyvinutá, celosvetovo dokázaná biologická metóda zlupovania položky. Základom GREEN PEELU je čistá zmes byliniek bez použitia chemických prísad. Túto originálnu metódu vyvinula dr.med. Christine Schrammek vďaka ktorej sa úspešne s vynikajúcimi výsledkami využíva po celom svete viac ako 50 rokov.

GREEN PEEL je exkluzívne a jedinečné ošetrenie zamerané na regeneráciu pleti.

Mezoterapia dermarollerom

Mezoterapia – kolagénová indukčná terapia dermarollerom

Kolagén je zodpovedný za pružnosť našej pokožky.  V priebehu života však  v našom tele jeho tvorba klesá a s ňou aj schopnosť viazať vodu, takže naša koža stráca elasticitu a začnú sa tvoriť vrásky. Kolagénová indukčná terapia skutočne zvyšuje produkciu kolagénu v koži, a zabezpečuje vyššiu väznosť vody z nového kolagénu.

Jeden nemecký plastický chirurg vyvinul malý, ale hustý ihlovitý (6-8 x 160 až 192 prevažne malých ihiel) valec na tvár, ktorý spôsobuje 0,5-2 mm hlboké mikroporanenia kože, následne ktorých začne prirodzený regeneračný proces, transformácia dermis. Odporúčaný vek je medzi 25-50 rokom života rovnako u mužov i žien.

Pomôžeme vám ?

Napíšte nám

Odoslať správu

Partner

Copyright (c) 2013 Copyright Holder All Rights Reserved.